Video Sources 69 Views

  • Video SourcesUnknown resource
Babyteeth 2020 Cały Film Online

Babyteeth 2020 Cały Film Online

May. 01, 2020Australia120 Min.PG
Your rating: 0
9 1 vote
what going on?

Synopsis

Gdzie obejrzeć Babyteeth Online?

Cały Film „Babyteeth online” opowiada historie pewnej specyficznej nastolatki – Milli. Główna bohaterka wydaje się być taka jak swoi rówieśnicy. Jednak tak naprawdę nastolatka jest poważnie chora. Pewnego razu bez pamięci zakochuje się w handlarzu narkotyków, który ma na imię Mojżesz. To oczywiście nie spodobało się nadopiekuńczym rodzicom chorego dziecka. Milla szybko zaczyna postępować tak, jakby jutro było bez znaczenia. Targniona zauroczeniem i mnóstwem innych emocji rozpoczyna inne życie. Na przekór wszystkim i całemu światu, uparcie realizuje swoje postanowienia. Chce pokazać blikim jak przekraczać nawet największe granice, aby cieszyć się życiem. Stwierdza, że życie dopiero staje się fascynujące, gdy nie ma się nic do stracenia. Życie dziewczyny szybko zaczyna wymykać się spod kontroli. Niegdyś przestrzegana surowo moralność Milly przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie.

W  Całym filmie „Babyteeth online” wystąpili

21 letnia Eliza Scanlen (jako tytułowa bohaterka Milla), którą zobaczycie również w filmach takich jak: Ostre Przedmioty (2018), Małe kobietki (2019). Młoda Eliza otrzymała wysoką ocenę swojej gry aktorskiej, a w Filmie Babyteeth trzyma również wysoki poziom. Toby Wallace (jako Moses), który otrzymał nagrodę Najlepszy debiut aktorski właśnie za film Babyteeth (2019). Bardzo dobrą grą aktorską popisał się również Ben Mendelsohn (jako Henry). Myślę, że każdy go zna, a napewno nie jeden raz widział go w filmowej akcji. Grał w takich filmach jak: Kapitan Marvel (2019), Player One (2018), Król (2019).
W Filmie wystąpili również: Essie Davis (jako Anna), Emily Barclay (jako Toby), Eugene Gilfedder (jako Gideon).

film babyteeth

Dramat, a zarazem komedia

„Babyteeth” to sztuka w połczeniu dramatu oraz komedii Rity Kalnejais. Reżyseria należała do Shannona Murphy’ego. Zdjęcia do filmu powstały w Sydney (Australia). Film został już trzykrotnie nagrodzony i dwa razy nominowany.

Historia miłosnych rozterek Milli to pełna humoru przygoda dla całej rodziny. Film „Babyteeth” przede wszystkim bawi, ale też zmusza do refleksji i uczy każdego widza. Prowokuje nas do zadania sobie pytania: „Co by było, gdyby ten dzień był naszym ostatnim?”

Babyteeth 2020 Cały Film Online
Babyteeth 2020 Cały Film Online
Babyteeth 2020 Cały Film Online
Babyteeth 2020 Cały Film Online
Babyteeth 2020 Cały Film Online
Babyteeth 2020 Cały Film Online
Original title Babyteeth
IMDb Rating 7.2 488 votes

Similar titles

La Gomera Cały Film 2019 Online
Wierzę w Ciebie (2020) Cały Film Online
Obiecująca Młoda Kobieta 2020 Cały Film Online
Doktor Dolittle
SONIC. Szybki jak błyskawica
Cóż za piękny dzień
Tajemniczy ogród 2020 Cały Film Online
Nędznicy 2019 Cały Film Online
Naprzód
Gwiazdka
Ukryte życie
Altered Carbon: Resleeved

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website