Video Sources 90 Views

  • Video SourcesUnknown resource
Biały, biały dzień 2019 Cały film Online

Biały, biały dzień 2019 Cały film Online

Jul. 25, 2019Iceland109 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote
what going on?

Synopsis

Cały film Biały, biały dzień online

Biały, biały dzień cały film to dramat, o którym nie w sposób od tak zapomnieć. Akcja dzieje się na malowniczej Islandii, Szwecji oraz Danii. Te miejsca idealnie wpasowują się w zimny i majestatyczny klimat przedstawionej historii specyficznego mężczyzny. W filmie Biały, biały dzień online mamy do czynienia z losami pewnego owdowiałego policjanta. Po śmierci swej żony postanawia stanąć wreszcie na nogi i zacząć wszystko od nowa. Najpierw sprawuje coraz większą opiekę nad wnuczka, wykańcza solidnie dom dla córki, a nawet zaczyna uczestniczyć aktywnie w terapii. Niestety pewnego dnia jego z pozoru na nowo ułożone życie sypie się. Mężczyzna niespodziewanie odkrywa szokującą tajemnice śmierci swojej żony, która odmieni jego los już na zawsze.

Wielokrotnie nagrodzony

Film otrzymał już nominacje i dwie nagrody, ale z pewnością na tym nie poprzestanie. Aktor, którego się nie zapomina. Perspektywa, o której długo się myśli. Ta opowieść jest wyjątkowo nieprzewidywalna i pełna zagadek. Biały, biały dzień online ukazuje nam widmo nieprzepracowanej żałoby, która wstrząsa z niepokrywających się wizerunków bliskiej osoby. Ukazuje przede wszystkim podtrzymanie uczucia pomimo wielkiego zawodu. Jest historia pouczająca, mądra, ale też owiana tajemnica. Nie brakuje w niej zagadek oraz kłamstw. Ukazuje życie pełne żalu, zemsty oraz głębokiej miłości. Twórcy zaserwowali nam hit na miarę prawdziwego kina. Nie brakuje w nim ani świetnego podkładu muzycznego, ani bardzo dobrej gry aktorskiej. Jest perełka wśród klasyków. Wszystkie szczegóły zostały dopięte na ostatni guzik, co widać przez każda upływającą minutę filmu „Biały, biały dzień”. Taka historie po prostu trzeba zobaczyć chociaż raz w życiu i najlepiej do niej wracać.

Cały film Biały Biały dzień Online

Co polecamy po obejrzeniu Biały, biały dzień cały film?

Lubicie kategorię filmową dramatów? Czy oglądaliście Film Co przyniesie jutro? Jeśli nie to koniecznie po obejrzeniu filmu Biały, biały dzień usiądźcie wygodnie przed domowym seansem. Jest to dramat, który z pewnością przyniesie satysfakcje każdej osobie lubiącej tę kategorie filmową.

Biały, biały dzień 2019 Cały film Online
Original title Hvítur, Hvítur Dagur
IMDb Rating 7.1 1,151 votes
TMDb Rating 7.6 10 votes

Similar titles

Psy 3: W imię zasad
Cóż za piękny dzień
La Gomera Cały Film 2019 Online
Proceder
Tajemniczy ogród 2020 Cały Film Online
Doktor Sen
365 Dni 2020
Obiecująca Młoda Kobieta 2020 Cały Film Online
Milea: Suara dari Dilan
Sala samobójców. Hejter
Gorący temat
Ukryte życie

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website