Video Sources 126 Views

  • Video SourcesUnknown resource
Tajemniczy ogród 2020 Cały Film Online

Tajemniczy ogród 2020 Cały Film Online

Apr. 13, 2020UKPG
Your rating: 0
0 0 votes
what going on?

Synopsis

Cały Film Tajemniczy ogród 2020 Online


Film Tajemniczy Ogród 2020 Online opowiada o losach osieroconej Mary Lennox. Dziewczynka została odesłana pod opiekę do swojego wuja. Jego posiadłość znajdowała się daleko od domu Mary – w Yorkshire. Dzielił ja ze swoja oddana gospodynią. Po za nim, dziewczynka nie miała nikogo. Wuj niezbyt interesował się opieka nad dziesięciolatka. Był człowiekiem apatycznym i zamkniętym w sobie. Mary często opiekowała się sama sobą. Pewnego dnia przez przypadek odkryła niezwykły ogród. Nigdy nie była w podobnym miejscu. Nie widziała tak dziwnych roślin i wysokich murów. Ogród wydawał jej się pełen magii. Na pierwszy rzut oka był też nieco zapuszczony. Mary coraz częściej zaczęła przesiadywać w tajemniczym ogrodzie. Mimo zakazów, wraz z nowo poznanymi chłopcami, zapuszcza się w skryty teren ogrodu. Nie ma pojęcia, że właśnie tam rozpocznie się jej przygoda życia.

Tajemniczy Ogród 2020

Obsada w Filmie Tajemniczy Ogród 2020 Online


Tajemniczy ogród to film familijny produkcji francusko-angielskiej, który wyreżyserował Marc Munden. Scenariusz do filmu napisał Jack Thorne. Zdjęcia do filmu zrealizowano w Helmsley, Bradford-on-Avon (Anglia, Wielka Brytania) i w ogrodzie botanicznym Bodnant Garden (Walia, Wielka Brytania). W rolach głównych zobaczymy:
14 letnią Dixie Egerickx (jako Mary Lennox.). Aktora, który znajduje się na światowej liście top aktorów Colin Firth (jako Lord Archibald Craven.). Julie Walters (jako Pani Medlock.), która wygrała 9 światowych nagród i  otrzymała 25 nominacji. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Wielkiej Brytanii. Role pozostałych postaci zagrali: Edan Hayhurst (jako Colin Craven.), Amir Wilson (jako Dickon.), Isis Davis (jako Martha.).

Na podstawie niezwykle pięknej powieści 

Film Tajemniczy Ogród 2020 powstał w oparciu o powieść obyczajowa autorstwa Frances Hodgson Burnett. Została ona opublikowana w 1911 roku. Tajemniczy ogród jest współcześnie uważany za najlepsza powieść tej autorki, ale również jest zaliczany do klasyki literatury dziecięcej, dlatego każde dziecko nie raz o niej słyszało. To piękna i wzruszająca historia, którą na pewno trzeba zobaczyć i to nie jednokrotnie.

Tajemniczy ogród 2020 Cały Film Online
Tajemniczy ogród 2020 Cały Film Online
Original title The Secret Garden

Director

Marc Munden
Director

Cast

Colin Firth isLord Archibald Craven
Lord Archibald Craven
Julie Walters isMrs. Medlock
Mrs. Medlock
Dixie Egerickx isMary Lennox
Mary Lennox
Edan Hayhurst isColin Craven
Colin Craven
Jemma Powell isGrace Craven
Grace Craven
Lee Starkey isTrain Passenger
Train Passenger

Similar titles

Pinokio 2020 Cały Film Online
Ukryte życie
Łaknienie
Naprzód
Koty
Małe kobietki 2019 Cały Film Online
Nędznicy 2019 Cały Film Online
Psy 3: W imię zasad
Altered Carbon: Resleeved
Biały, biały dzień 2019 Cały film Online
Proceder
Doktor Sen

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website